Rezervace kurzů Za poznáním přírody

Výukové kurzy jsou třídenní (2 noci) a probíhají v týdnu vždy buď od pondělí do středy nebo od středy do pátku. První den v odpoledních hodinách je příjezd, další dva dny probíhá samotný kurz, vždy od 8:30 do 14:00 s přestávkou na oběd. Třetí den po kurzu je odjezd.

Rezervovat lze tedy vždy celé 3 dny najednou. Po domluvě je možné rezervovat i jiný počet dnů, upřednostněny ale budou z kapacitních důvodů 3-denní rezervace. Nejlepší varianta pro školy je zarezervovat si celý týden (tedy 2 kurzy), od pondělí do středy přijede např. 1. třída, od středy do pátku pak např. 2. třída. Škola tak ušetří prostředky za dopravu, kdy se ve středu mění turnusy, autobus přiveze žáky 2. třídy a hned odveze žáky 1. třídy.

Výukové kurzy včetně ubytování a stravování jsou v rámci projektu "Za poznáním přírody" plně hrazeny. Ubytování a strava je zajištěna v blízkém okolí, 150 m od Ekocentra se nachází zrekonstruovaná budova bývalé fary, kde se účastníci kurzů ubytují, stravování pak probíhá v místní základní škole.

ZPĚT NA REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

PŘEJÍT NA REZERVAČNÍ SYSTÉM