Zpět na Aktuality >>

Spuštění nového webu

Směle oznamujeme, že jsme dokončili tvorbu nového webového portálu týkajícího se vzdělávacího a výukového střediska Nová Lhota v Bílých Karpatech.


Byla spuštěna internetová prezentace nově vybudovaného Ekocentra Karpaty v Nové Lhotě. Webové stránky vznikly v rámci realizace projektu "Za poznáním přírody", který je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj a státního rozpočtu ČR a SR.

Web interpretuje environmentální výchovu probíhající v Ekocentru Karpaty. Popisuje centrum jako takové, nabízí seznam a popis Výukových programů určených nejen pro školy. Na kurzy je možné se přihlásit přes jednoduchý Rezervační systém. Po skončení kurzu najdou účastníci fotografie ze svého pobytu v části Fotogalerie.

Pro nedočkavce je zde samostatná sekce pojednávající o chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, kde si mohou nastudovat vše o prostředí, ve kterém se budou při výuce pohybovat. Najdete zde i informace o odborných lektorech ze Vzdělávacího a informačního střediska Bílé Karpaty z Veselí nad Moravou, kteří veškerou výuku zajišťují.

Najít nás můžete i na Facebooku.